Aksident i frikshëm te “Kafe Flora”: Makina përmbyset në mes të rrugës, tjetra del në trotuar (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:18 31-12-2019 Aksident i frikshëm te “Kafe Flora”: Makina përmbyset në mes të rrugës, tjetra del në trotuar (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme te Rruga e Dibrës, pranë Kafe Flora.

Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën, për pasojë një prej makinave tip “Fiat” me targa “AA 657 EJ” është përmbysur në mes të rrugës, ndërsa mjeti tjetër ka përfunduar mbi trotuar.

Dyshohet se nga aksidenti ka të plagosur, pasi në vendngjarje ka mbërritur edhe ambulanca, por nuk dihet gjendja e tyre.

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, policia po punon për zbardhjen aksidentit.

 
sdfsgfwerghw34h.jpg
 
sdfgergerhe4h.jpg
 
dfghztrhehe3h.jpg
 
sdgfswgwerghw34h.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosen me thikë dy persona, njëri niset me urgjencë drejt Tiranë (Detaje)
Plagoset me thikë kreu SOCIALIST i Sukthit dhe nipi i tij, autori në kërkim (Emrat-Detaje) »
Article Logic
Execution time: 0.011022090911865
array(1) { ["section"]=> string(102) "aksident-i-frikshem-te-kafe-flora-makina-permbyset-ne-mes-te-rruges-tjetra-del-ne-trotuar-video-190837" }