Aksident i frikshëm te Kopshti Botanik, makina përmbyset në mes të autostradës

Publikuar tek: aktualitet, më 23:28 23-04-2019 Aksident i frikshëm te Kopshti Botanik, makina përmbyset në mes të autostradës

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në zonën e Kopshtit Botanik në Tiranë.

Në pamjet e siguruara nga newsbomb.al shihet mjeti kthyer përmbys në mes të autostradës, duke krijuar dhe trafik për mjetet e tjera.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar apo cilat kanë qenë shkaqet e aksidentit.

Sakaq, në vendngjarje ka mbërritur karroatreci për lëvizjen e mjetit, ndërkohë që deri në këto momente policia apo dhe autoambulanca nuk ka mbërritur ende.


57644692_2282612921957026_3824971468635111424_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025189876556396
array(1) { ["section"]=> string(84) "aksident-i-frikshem-te-kopshti-botanik-makina-permbyset-ne-mes-te-autostrades-161607" }