Aksident i minutave të fundit në Tiranë, makina del nga rruga, përfundon në lokal

Publikuar tek: aktualitet, më 12:36 04-05-2017 Aksident i minutave të fundit në Tiranë, makina del nga rruga, përfundon në lokal

Një aksident është shënuar para pak minutash në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të ish-parkut të autobusëve në kryeqytet.

Siç duket edhe nga fotot, automjeti tip BMW ka dalë nga rruga dhe ka hyrë në perimetrin brenda një lokali.

Deri tani nuk raportohet për të lënduar dhe shkakun e aksidentit. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes. 

 

 

aa.jpg

aksss.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Operacioni "Përmbaruesi" vë në pranga përgjegjësin e zyrës, kërkoi ryshfet në këmbim të mos ekzekutimit të vendimit
Aksident i frikshëm në Tiranë, një makinë e përmbysur në mes të rrugës (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010782957077026
array(1) { ["section"]=> string(85) "aksident-i-minutave-te-fundit-ne-tirane-makina-del-nga-rruga-perfundon-ne-lokal-77452" }