Aksident i rëndë, humb jetën 28-vjeçarja në Kosovë

Publikuar tek: rajon, më 15:33 23-10-2019 Aksident i rëndë, humb jetën 28-vjeçarja në Kosovë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Komoran-Carralevë, në Kosovë.

Mësohet senjë automjet i tipit Mercedes ka përplasur një këmbësore.

Si pasojë ka humbur jetën këmbësorja Xh. A., 28-vjeç, e cila nuk ka mundur t’i përballojë plagëve të marra.

Drejtuesi i automjetit, B.Z , 53 vjeç, është arrestuar dhe me urdhër të Prokurorit të shtetit, i është dhënë masa e ndalimit prej 48 orësh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076699256896973
array(1) { ["section"]=> string(56) "aksident-i-rende-humb-jeten-28-vjecarja-ne-kosove-183202" }