Aksident i rëndë, makina del nga rruga dhe përfundon në HUMNERË

Publikuar tek: aktualitet, më 12:25 04-01-2019 Aksident i rëndë, makina del nga rruga dhe përfundon në HUMNERË Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Qafshtamë ku një makinë ka rënë në humnerë.

Mësohet se makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë.

Nuk dihet ende nëse ka viktima nga ky aksident, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lëvizje në Policinë e Shtetit, Lleshaj emëron 2 drejtorë! Ja kush do udhëheqë departamentin e Policisë Kriminale (EMRAT)
Llogaraja e bllokuar nga bora, ARRSH njoftim të rëndësishëm për shoferët: Mos lëvizni pa zinxhirë »
Article Logic
Execution time: 0.013005971908569
array(1) { ["section"]=> string(69) "aksident-i-rende-makina-del-nga-rruga-dhe-perfundon-ne-humnere-147487" }