Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje 35-vjeçarin

Publikuar tek: aktualitet, më 21:34 23-10-2019 Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje 35-vjeçarin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e njohur me emrin Reçic në Maqedoni.

Mësohet se një 35-vjeçar shqiptar është aksidentuar për vdekje nga një automjet tip 'Polo' me targa të Tetovës.

Sipas mediave maqedonase, viktima e moshës rreth 35-vjeçare është nga Shqipëria ndërsa mësohet se ka ndërruar jetë në spital.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020749092102051
array(1) { ["section"]=> string(61) "aksident-i-rende-makina-perplas-per-vdekje-35-vjecarin-183241" }