Aksident i rëndë, makina përplaset me furgonin, dyshohet për një viktimë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:26 15-05-2019 Aksident i rëndë, makina përplaset me furgonin, dyshohet për një viktimë (FOTOT) Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë raportohet nga Mallakastra ku dy automjete janë përplasur me njëra- tjetrën.

Një makinë me targa  AA485DE është përplasur me një mjet tip furgon me targa AA403 FE, ky i fundit i mbushur me mallra.

Paraprakisht, raportohet për një viktimë por kjo nuk është ende e konfirmuar zyrtarisht.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

mak.jpgmaki.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018278121948242
array(1) { ["section"]=> string(83) "aksident-i-rende-makina-perplaset-me-furgonin-dyshohet-per-nje-viktime-fotot-164439" }