Aksident i rëndë me 11 të vdekur, mes tyre 9 fëmijë

Publikuar tek: bota, më 08:43 05-12-2016 Aksident i rëndë me 11 të vdekur, mes tyre 9 fëmijë

Të paktën 11 persona kanë humbur jetën, mes tyre 9 fëmijë si pasojë e një aksidenti ku janë përfshirë disa automjete.

Aksidenti ka ndodhur në Siberinë qëndrore në rrugën që të çon nga Qyteti Khanty Mansiysk për në Tyumen.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një kamion, dy dy makina dhe një autobus që kishte brenda 32 persona, përfshirë 29 fëmijë shkruan ‘REL’.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011645078659058
array(1) { ["section"]=> string(56) "aksident-i-rende-me-11-te-vdekur-mes-tyre-9-femije-61612" }