Aksident i rëndë me të plagosur në Laprakë, disa ambulanca dhe zjarrfikëse në vendngjarje (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 00:12 05-01-2017 Aksident i rëndë me të plagosur në Laprakë, disa ambulanca dhe zjarrfikëse në vendngjarje (Foto)

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta para orës 12:00 të mesnatës në kryqëzimin e Laprakës me pasojë plagosjen e disa personave.

Mësohet se dy automjete, një BMW dhe një fuoristradë, janë përplasur me njëra tjetrën e për pasojë janë plagosur rëndë dy drejtuesit e mjeteve.

Disa ambulanca dhe forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje. Pak caste më pas ka mbërritur edhe një automjet i zjarrfikëses për t’i ardhur në ndihmë një prej shoferëve që ka mbetur i bllokuar në makinë.

15871421_1947967442100449_927927372_n.jpg

15870682_1947967438767116_434629909_n.jpg

15870689_1947967448767115_760765657_n.jpg

15910065_1947969728766887_2143206019_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dervishaj në “Rrugën e Kombit”: Është ndërhyrë në çdo segment ku ka patur probleme me dëborën dhe ngricat
Aksident i tmerrshëm në Laprakë, vdes një vajzë, plagosen 2 të tjerë »
Article Logic
Execution time: 0.011507987976074
array(1) { ["section"]=> string(99) "aksident-i-rende-me-te-plagosur-ne-laprake-disa-ambulanca-dhe-zjarrfikese-ne-vendngjarje-foto-64622" }