Aksident i rëndë me tre të plagosur, njëri me urgjencë drejt Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 18:58 17-02-2019 Aksident i rëndë me tre të plagosur, njëri me urgjencë drejt Tiranës Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në zonën e Bulqizës. Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin. Nga aksidenti tre persona kanë mbetur të plagosur. 

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se njëri prej të plagosurve është në gjendje të rëndë dhe është nisur drejt Tiranës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11184000968933
array(1) { ["section"]=> string(74) "aksident-i-rende-me-tre-te-plagosur-njeri-me-urgjence-drejt-tiranes-153160" }