Aksident i rëndë në aksin Berat-Lushnje, makina del nga rruga dhe përfundon e përmbysur në arë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:11 02-08-2020 Aksident i rëndë në aksin Berat-Lushnje, makina del nga rruga dhe përfundon e përmbysur në arë (FOTO) Makina e permbysur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Berat-Lushnje, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar e përmbysur në një arë.

Për pasojë është plagosur drejtuesi I mjetit, 20 vjeçari Xh.m, I cili ndodhet në spitalin e Beratiti nën kujdesin e mjekëve.

Dyshohet se shkaku I daljes së mjetit tip “Opel” me targa AA 264 Nk është bërë shpejtësia mbi normat e lejuara.

Kanë qenë banorët e zonës ata që kanë nxjerrë nga makina të riun dhe kanë njoftuar policinë, e cila ndodhet në vendngjarje.


Berat1-1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01119589805603
array(1) { ["section"]=> string(105) "aksident-i-rende-ne-aksin-berat-lushnje-makina-del-nga-rruga-dhe-perfundon-e-permbysur-ne-are-foto-215834" }