Aksident i rëndë në aksin Laç-Mamurras, ndërron jetë drejtuesi i mjetit (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:26 29-12-2019 Aksident i rëndë në aksin Laç-Mamurras, ndërron jetë drejtuesi i mjetit (EMRI) Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Laç-Mamurras ku një mjet ka dalur nga rruga dhe është përplasur me bordurën.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Gjorem në Kurbin, ku si pasojë e përplasjes drejtuesi i mjetit ka ndërruar jetë.

Bëhet me dije se viktima është identifikuar si Florjan Tafa, 24 vjeç nga Burreli.

Njoftimi i plotë:

Kurbin/Informacion paraprak

Rreth orës 16:15, në aksin rrugor Laç-Mamurras, në fshatin Zheji, Kurbin mjeti tip "Benz" ka dalë nga rruga , ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit shtetasi F.S.,24 vjeç, banues në Bushnesh, Krujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vettingu, Komiteti Shqiptar i Helsinkit: 125 gjyqtarë e prokurorë të larguar nga sistemi i drejtësisë, ja shkaku kryesor
Lumë makinash drejt qendrave tregtare, trafik i mbingarkuar, shoferë të paduruar; situata e ditëve të fundvitit (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.013423919677734
array(1) { ["section"]=> string(82) "aksident-i-rende-ne-aksin-lac-mamurras-nderron-jete-drejtuesi-i-mjetit-emri-190672" }