Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër/ Motorri përplaset me makinën, një i vdekur

Publikuar tek: aktualitet, më 15:20 09-11-2019 Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër/ Motorri përplaset me makinën, një i vdekur Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Mësohet se është përplasur një automjet me një motorr.

Si pasojë, bëhet me dije se ka mbetur i vdekur drejtuesi i motorrit.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024344921112061
array(1) { ["section"]=> string(88) "aksident-i-rende-ne-aksin-lezhe-shkoder-motorri-perplaset-me-makinen-nje-i-vdekur-185284" }