Aksident i rëndë në aksin Mamurras-Milot/ Makina përplas motoçikletën, humb jetën drejtuesi (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:38 30-12-2019 Aksident i rëndë në aksin Mamurras-Milot/ Makina përplas motoçikletën, humb jetën drejtuesi (EMRI) Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Mamurras-Milot, pranë fshatit Gjormë.

Mësohet se një makinë ka përplasur motoçikletën.

Si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i kësaj të fundit, shtetasi Zef Ndoka, 50 vjeç.

Sipas të dhënave paraprake, 50 vjeçari po kalonte me motocikleten nga njëra anë e rrugës në tjetrën  pasi banonte në autostradë.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta kërkoi anulimin e ligjit për shembjen e Teatrit Kombëtar, Kushtetuesja nis shqyrtimin
Shpëtoi njerëzit nga tërmeti si rrallëkush, RAMA i përlotur i jep medaljen e nderit LUAN KAPAJT: Jam shumë i prekur, mund të më kuptojnë vetëm vlonjatët »
Article Logic
Execution time: 0.014219045639038
array(1) { ["section"]=> string(101) "aksident-i-rende-ne-aksin-mamurras-milot-makina-perplas-motocikleten-humb-jeten-drejtuesi-emri-190735" }