Aksident i rëndë në aksin rrugor Fier- Lushnje/ Makina del nga rruga, një i vdekur dhe një i plagosur (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:28 23-12-2019 Aksident i rëndë në aksin rrugor Fier- Lushnje/ Makina del nga rruga, një i vdekur dhe një i plagosur (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur 03:25 të mëngjesit në aksin rrugor Fier- Lushnje pranë rrethrrotullimit të Kolonjës.

Mësohet se ka dalë nga rruga mjeti tip 'Land Rover' dhe shkak janë bërë treshjet e shiut.

Si pasojë ka ndërruar jetë pasagjeri Mandelino Rrebeshi 28 vjeç.

Ndërkohë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit Z.H., 31 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Traumës.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Djali i Soros nuk i ndahet Tiranës, kremton festën e madhe hebreje
Moti i keq 'paralizon' vendin, lumi Ishëm del nga shtrati, 30 banesa dhe qindra hektarë tokë nën ujë »
Article Logic
Execution time: 0.01223611831665
array(1) { ["section"]=> string(110) "aksident-i-rende-ne-aksin-rrugor-fier-lushnje-makina-del-nga-rruga-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-emri-190126" }