Aksident i rëndë në aksin Sarandë-Ksamil, dyshohet për viktima

Publikuar tek: aktualitet, më 13:09 10-08-2020 Aksident i rëndë në aksin Sarandë-Ksamil, dyshohet për viktima Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Sarandë-Ksamil.

Nga përplasja e fortë, dyshohet se ka viktima.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes dhe në vijim priten detaje të reja.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010267019271851
array(1) { ["section"]=> string(68) "aksident-i-rende-ne-aksin-sarande-ksamil-dyshohet-per-viktima-216684" }