Aksident i rëndë në aksin Tepelenë-Levan, dy të vdekur (EMRAT/ FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:57 06-04-2017 Aksident i rëndë në aksin Tepelenë-Levan, dy të vdekur (EMRAT/ FOTOT) Foto ilustruese

Aksident i rëndë në aksin rrugor Tepelenë-Levan me pasojë vdekjen e dy personave dhe me plagosjen e një tjetri.

Viktimat janë Syrja Sina (pasagjer) dhe Luan Bilbili (drejtues i mjetit) ndërsa i plagosuri është identifikuar si Erjon Sinani (pasagjer)Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Mogila”, ku mjeti tip "Ford" me targa AA493NY ka dalë nga rruga teksa ka tentuar të shmangë një kafshë që i kë dalë para.

Të aksidentuarit nuk kishin vendosur rripin e sigurimit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për më shumë. 

ai.jpg

ksi.jpg

e2.jpg

e3.jpg

e4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Videoja prekëse, si u shpëtua sot në Tiranë jeta e një vajze të sëmurë
Sherr masiv në Laprakë, grupi i të rinjve dhunojnë dy bashkëmoshatarët (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.010656118392944
array(1) { ["section"]=> string(71) "aksident-i-rende-ne-aksin-tepelene-levan-dy-te-vdekur-emrat-fotot-74315" }