Aksident i rëndë në aksin Vlorë-Levan, automjeti del nga rruga, humb jetën një person

Publikuar tek: aktualitet, më 19:41 26-01-2021 Aksident i rëndë në aksin Vlorë-Levan, automjeti del nga rruga, humb jetën një person Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite në aksin Vlorë-Levan, ku një automjet ka dalë nga rruga.

Sipas informacioneve paraprake ka humbur jetën një person dhe një tjetër ndodhet në gjendje të rëndë, ndërkohë që policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i aksidentit apo identiteti i viktimës. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I infektuar me COVID-19, Dritan Dajti dërgohet me URGJENCË në spital, QSUT-ja rrethohet nga policia
SPAK arreston drejtorin e Kadastrës së Beratit; merrte para për të dhënë legalizime »
Article Logic
Execution time: 0.011505126953125
array(1) { ["section"]=> string(89) "aksident-i-rende-ne-aksin-vlore-levan-automjeti-del-nga-rruga-dyshohet-per-viktima-236508" }