Aksident i rëndë në autostradën Tiranë -Durrës, përplasen 6 makina (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:02 14-05-2017 Aksident i rëndë në autostradën Tiranë -Durrës, përplasen 6 makina (Foto)

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur këtë pasdite në autostradën Tiranë-Durrës, ku janë përplasur 6 makina.

Siç shihet edhe nga fotot e publikuara nga HDA, arsyeja e aksidentit mendohet të jetë shpejtësia dhe mos respektimi i distancës së sigurisë. Për fat të mirë nuk raportohet për të lënduar.

geh3e5rhtrjkgthj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Anija shqiptare shpëton 50 klandestinë në detin Mesdhe
Vrasje me armë zjarri në Mat, dyshohet për hakmarrje »
Article Logic
Execution time: 0.0096509456634521
array(1) { ["section"]=> string(75) "aksident-i-rende-ne-autostraden-tirane-durres-perplasen-6-makina-foto-78624" }