Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen keq dy makina (Foto nga vendngjarja)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:13 25-02-2017 Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen keq dy makina (Foto nga vendngjarja)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më përë në autostradën Tiranë-Durrës.

Newsbomb.al bën me dije se aksidenti ka ndodhur tek mbikalimi i Kasharit, pranë vendit ku ndodhi grabitja e bujshme e 3.2 milionë eurove.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar, por dyshohet se shkak i aksidentit mund të jetë bërë prania e lagështisë në rrugë.

kashar4.jpgkashar5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Banorët e Zharrëzës vijnë të “karikuar” në Tiranë, nisin protestën dhe thërrasin: “Poshtë korrupsionit...” (FOTOT)
Arrestohet femeri korçar, pasi u ankua te Rama për një konflikt pronësie (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.011110067367554
array(1) { ["section"]=> string(96) "aksident-i-rende-ne-autostraden-tirane-durres-perplasen-keq-dy-makina-foto-nga-vendngjarja-69924" }