Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 'kokë më kokë' dy mjete (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:15 22-10-2019 Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 'kokë më kokë' dy mjete (Foto) Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit të Vorës.

Raportohet se në afërsi të mbikalimit të Vorës, siç shihet dhe në foto, dy mjete janë përplasur "kokë më kokë" me njëri-tjetrin, duke pësuar dëme të mëdha materiale. Ndërkohë, nuk dihet nëse ka persona të lënduar, apo dhe identiteti i të përfshirëve në aksident.

Nga fotot duke se përplasja ka qenë e fuqishme, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për të kryer gjithë hetimet për zbardhjen e saj por dhe për të zhbllokuar trafikun.

73044985_1203520016515796_5147555820795330560_n.jpg74830291_1203516619849469_1967085920532299776_n.jpg74399919_1203516323182832_3190567024778543104_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026761054992676
array(1) { ["section"]=> string(89) "aksident-i-rende-ne-autostraden-tirane-durres-perplasen-koke-me-koke-dy-mjete-foto-183104" }