Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan, humb jetën një person (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:54 19-10-2019 Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan, humb jetën një person (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në dalje të tunelit në autostradën Tiranë-Elbasan.

 Mësohet se një autoveturë me targa të huaja është përplasur me maunen gjatë parakalimit.

Si pasojë ka humbur jetën një person, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011225938796997
array(1) { ["section"]=> string(75) "aksident-i-rende-ne-autostraden-tirane-elbasan-humb-jeten-nje-person-182729" }