Aksident i rëndë në dalje të Tiranës, vdes një person

Publikuar tek: aktualitet, më 19:53 06-06-2019 Aksident i rëndë në dalje të Tiranës, vdes një person Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në aksin Tiranë-Elbasan.

Mësohet se dy makina janë përplasur në dalje të Tiranës, pranë rrethrrotullimit të TEG-ut.

Fatkeqësisht ka ndërruar jetë një e moshuar, me iniciale N.B, emri i së cilës ende nuk bëhet me dije.

Ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023550033569336
array(1) { ["section"]=> string(59) "aksident-i-rende-ne-dalje-te-tiranes-vdes-nje-person-167192" }