Aksident i rëndë në Durrës, 2 të VDEKUR, 1 fëmijë i PLAGOSUR (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:50 24-02-2018 Aksident i rëndë në Durrës, 2 të VDEKUR, 1 fëmijë i PLAGOSUR (DETAJE)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në askin rrugor Kavajë-Durrës. Mësohet se një makinë ka përplasur kalimtarët dhe dyshohet për 2 të vdekur dhe 1 fëmijë ka mbetur i plagosur. Fëmija është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Durrësit. 

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Mali i Robit, pranë qytetit të Kavajës, ku makina ka përplasur këmbësorët në anë të rrugës. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe e makinës dhe lagështira në rrugë.

Policia në vendgjarje po  vijon hetimet. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë në Fier, VETËVARET një i burgosur
DETAJE TË REJA nga aksidenti me 2 viktima, shoferja me "Toyota" u merr jetën vjehrrit dhe nuses »
Article Logic
Execution time: 0.01183009147644
array(1) { ["section"]=> string(72) "aksident-i-rende-ne-durres-2-te-vdekur-1-femije-i-plagosur-detaje-111284" }