Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje drejtuesin e biçikletës

Publikuar tek: aktualitet, më 23:19 06-12-2019 Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje drejtuesin e biçikletës Foto ilustruese

Një 36 vjeçar ka ndërruar jetë pak më parë në qytetin e Durrësit pasi ëhstë përplasur fatalisht nga një mjet.

Mësohet se drejtuesi i një mjeti tip “Ford” ka përplasur për vdekje 36 vjeçarin me inicialet E.H, i cili po lëvizte me biçikletë, në lagjen 15 të qytetit të Durrësit.

Shoferi ëhstë larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes, ndërkohë Blutë e Durrësit kanë nisur punën për identifikimin dhe ndalimin e tij si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052826881408691
array(1) { ["section"]=> string(83) "aksident-i-rende-ne-durres-makina-perplas-per-vdekje-drejtuesin-e-bicikletes-188644" }