Aksident i rëndë në Durrës, punëtori bie nga skela e pallatit

Publikuar tek: aktualitet, më 12:41 23-09-2015 Aksident i rëndë në Durrës, punëtori bie nga skela e pallatit Foto nga vendngjarja

Para pak minutash në zonën e quajtur sheshi “1 maji” ka ndodhur një aksident i rëndë.

 Në pallatin në ndërtim që po bëhet në këtë zonë, punëtori rreth të 30-tave identiteti  të cilit nuk bëhet i ditur ka rënë nga skela, rreth  6 metra lartësi. Ambulanca ka shkuar menjëherë në vendngjarje duke e shoqëruar ne spitalin e Durrësit.

I lënduari ka marrë plagë të rënda në pjesë të ndryshme të trupit. Policia po heton për rrethanat e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 1 i vdekur dhe 4 të plagosur në Mamurras, konflikti nisi mes 2 kushërinjve, Policia zbardh dinamikën e ngjarjes (Foto)
Lejet abuzive te “Shkëmbi i Kavajës”, Prokuroria kërkon 5 vite burg për ish-kreun e Rrashbullit »
Article Logic
Execution time: 0.013006210327148
array(1) { ["section"]=> string(66) "aksident-i-rende-ne-durres-punetori-bie-nga-skela-e-pallatit-21473" }