Aksident i rëndë në Elbasan, 5 të plagosur nisen me urgjencë drejt spitalit

Publikuar tek: aktualitet, më 13:26 19-02-2017 Aksident i rëndë në Elbasan, 5 të plagosur nisen me urgjencë drejt spitalit foto ilustruese

Të paktën 5 persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti ku janë përplasur mes tyre dy makina.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Gostimë në fshatin Shtërmen dhe të aksidentuarit janë dërguar menjëherë në spitalin kirurgjikal.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se nje automjet tip “Volkswagen ” me targa  AA 015 MR është përplasur me automjetin tip “Ford” me targa  AA  123 BE.

Ende nuk dihen shkaqet, por policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ÇADRA te KRYEMINISTRIA/ Milionat e paguara nga PD për montimin dhe marrjen me qira të tendës (E KA PERDORUR DHE QEVERIA)
Krasniqi: Protesta e studentëve 26 vite më parë ishte historike, gjithçka tjetër më pas ishte dhe mbetet imitim amator »
Article Logic
Execution time: 0.010794162750244
array(1) { ["section"]=> string(80) "aksident-i-rende-ne-elbasan-5-te-plagosur-nisen-me-urgjence-drejt-spitalit-69217" }