Aksident i rëndë në Elbasan, mjeti humb kontrollin përplas për vdekje kalimtarin

Publikuar tek: aktualitet, më 16:14 29-03-2017 Aksident i rëndë në Elbasan, mjeti humb kontrollin përplas për vdekje kalimtarin

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në qendër të Elbasanit, ku një automjet ka humbur kontrollin duke përplasur kalimtarë dhe makina të tjera.

Ngjrja e rëndë ka ndodhur në sheshin “Kozma Naska” ku drejtuesi i mjetit tip "Range Rover" me targa "AA 404 PD" ka përplasur disa makina e më pas kalimtarin 35 vjeçar, Ardian Rika, i cili ka ndërruar jetë në spital. 

Pasi ka shkaktuar aksidentin shoferi është larguar nga vendi i ngjarjes. Forca të policisë kanë identifikuar shoferin dhe janë vënë në kërkim të tij.

Foto nga vendngjarja:

erwerwer33yj.jpg

ertert3e4t4u.jpg

werwetr34yj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Te “Nënë Tereza” kjo statujë e gruas nudo mbi barrelë i habit të gjithë: Ç’ka dashur të thotë autori?!
Korçë/ Bie nga shkallët, në gjendje të rëndë gruaja »
Article Logic
Execution time: 0.012358903884888
array(1) { ["section"]=> string(85) "aksident-i-rende-ne-elbasan-mjeti-humb-kontrollin-perplas-per-vdekje-kalimtarin-73507" }