Aksident i rëndë në Elbasan-Peqin: Përplasen dy makina, 4 të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 14:14 07-03-2017 Aksident i rëndë në Elbasan-Peqin: Përplasen dy makina, 4 të plagosur Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku si pasojë e përplasjes së dy automjeteve kanë mbetur të plagosur 4 persona.

Një mjet tip “Renault”me targa AA615 MC dhe një tjetër tip “Benz” me targaAA 050EY  janë përplasur rëndë duke shkaktuar plagosjen e 4 personave, gjendja e të cilëve nuk dihet ende. Ambulanca dhe forcat policore kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I preu kokën me thikë 65-vjeçarit, Alban Voda shokon gjykatësit me këtë deklaratë në sallën e gjyqit
Fshehu shqiptaren në motorin e furgonit për ta kaluar në Angli, dënohet shoferi (HISTORIA E PAZAKONTË-FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.010785102844238
array(1) { ["section"]=> string(73) "aksident-i-rende-ne-elbasan-peqin-perplasen-dy-makina-4-te-plagosur-71072" }