Aksident i rëndë në Elbasan, shoferi përplas kalimtaren dhe largohet me shpejtësi

Publikuar tek: aktualitet, më 15:02 20-04-2018 Aksident i rëndë në Elbasan, shoferi përplas kalimtaren dhe largohet me shpejtësi Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan.

Mësohet se një automjet ka përplasur një kalimtare duke e lënë të plagosur rëndë. Drejtuesi i mjetit është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes ndërsa e plagosura ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Emri i saj nuk bëhet ende me dije ndërsa policia po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lumë droge në fugonin e braktisur në Fier, 6 persona në polici
LETRA e MINISTRISË/ Kuksianët do paguajnë 1. 5 euro për Rrugën e Kombit »
Article Logic
Execution time: 0.011031150817871
array(1) { ["section"]=> string(87) "aksident-i-rende-ne-elbasan-shoferi-perplas-kalimtaren-dhe-largohet-me-shpejtesi-117635" }