Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje këmbësorin: Ishte anës rrugës

Publikuar tek: aktualitet, më 22:35 05-07-2020 Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje këmbësorin: Ishte anës rrugës Foto ilustruese

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti rrugor.

Sipas Policisë, mbrëmjen e sotme rreth orës 22:00, në afërsi të fshatit Zhupan, mjeti tip "Fiat" që drejtohej nga shtetasi K. F., 25 vjeç, ka përplasur shtetasin P. M., 64 vjeç, i cili ishte këmbësor. Si pasojë e përplasjes shtetasi me inicialet P.M ka ndërruar jetë.

Ndërkohë, drejtuesi i mjetit që shkaktoi aksidentin është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier për veprime të mëtejshme hetimore.

Fier/ Informacion paraprak

Sot rreth orës 22:00, në afërsi të fshatit Zhupan, mjeti tip "Fiat" që drejtohej nga shtetasi K. F., 25 vjeç, ka përplasur shtetasin P. M., 64 vjeç, i cili ishte këmbësor.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë shtetasi P.M

Eshtë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier drejtuesi i mjetit dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009850025177002
array(1) { ["section"]=> string(86) "aksident-i-rende-ne-fier-makina-perplas-per-vdekje-kembesorin-ishte-anes-rruges-212939" }