Aksident i rëndë në Gjirokastër, plagoset në kokë një person, niset me urgjencë drejt spitalit

Publikuar tek: aktualitet, më 08:44 27-01-2017 Aksident i rëndë në Gjirokastër, plagoset në kokë një person, niset me urgjencë drejt spitalit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Tepelen-Gjirokastër në vendin e quajtur ‘Uji i Ftohtë’ dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se një mjet tip ‘Opel’ me targë AA 557 IV me drejtues shtetasin me iniciale D.S ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka marrë dëmrime në kokë pasagjeri me iniciale A.S banues në Gjirokastër. Mësohet se i plagosuri është dërguar me urgjencë në spital ndërkohë që në vendngjarje ka mbërrituir policia dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sekuestrohet 425 kile drogë dhe municion luftarak, 6 të arrestuar, një në kërkim (Emrat dhe Video)
Burri rreh vazhdimisht gruan në prezencë të fëmijëve, 29-vjeçarja tenton të presë damarët e dorës e të pijë fostoksinë (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.0092439651489258
array(1) { ["section"]=> string(98) "aksident-i-rende-ne-gjirokaster-plagoset-ne-koke-nje-person-niset-me-urgjence-drejt-spitalit-66814" }