Aksident i rëndë në Itali, vdes 25-vjeçari shqiptar, la pas dy fëmijë (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:23 13-02-2020 Aksident i rëndë në Itali, vdes 25-vjeçari shqiptar, la pas dy fëmijë (Emri) Makina e shqiptarit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e La Secca në Itali.

Një shqiptar, i cili po udhëtonte me makinë, ka humbur jetën për shkak se automjeti i tij u përplas me një kamion.

Mediat italiane shkruajnë se viktimë në aksident ka mbetur shtetasi nga Shqipëria Endri Zaimi 25 vjeç, baba i dy fëmijëve.

Makina e tij tip 'Volvo' u shkatërrua tërësisht për shkak të përplasjes së fortë me kamionin, ndërkohë që kamionisti nuk ka pësur lëndime serioze, shkruajnë mediat italiane.

kamioni.jpg

Menjëherë në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe policia. Ata janë duke hetuar rastin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021955013275146
array(1) { ["section"]=> string(79) "aksident-i-rende-ne-itali-vdes-25-vjecari-shqiptar-la-pas-dy-femije-emri-195106" }