Aksident i rëndë në Itali, vdes një grua shqiptare (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 06:15 04-04-2017 Aksident i rëndë në Itali, vdes një grua shqiptare (FOTO)

Një grua shqiptare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik në Itali.

Ngjarja e rëndë u raportua nga mediat vendase mbrëmë, pas mesnate. Sipas policisë, 37-vjeçarja me inicialet V.D u aksidentua në një autostradë në Catania, ndërsa nga përplasja i plagosur mbeti edhe një 27-vjeçar italian, i cili po drejtonte mjetin tjetër me të cilin u përplas makina e shqiptares.

Ajo drejtonte një makinë tip Ford dhe nga përplasja e fortë mes dy makinave, shqiptarja ka marrë dëmtime të mëdha në kokë, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme. 

 

aksd.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çako, i besuari i SHBA-së, takohet me zyrtaren e lartë
Grabitje me armë në Korçë, maskat kërcënojnë personelin dhe marrin xhiron e kazinosë (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.010053157806396
array(1) { ["section"]=> string(60) "aksident-i-rende-ne-itali-vdes-nje-grua-shqiptare-foto-74021" }