Aksident i rëndë në Kombinat, makina përplas një grua (DETAJET)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:29 23-01-2020 Aksident i rëndë në Kombinat, makina përplas një grua (DETAJET) Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kombinat ku një makinë ka përplasur një grua.

Mësohet se e aksidentuara, Th.M., 64 vjeçe, ndodhet në spital në gjendje kritike për jetën.

Policia po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Tiranë sot , më datë 23.01.2020, rreth orës  10:10, në rrugën e “ Qelqit”, në Kombinat, mjeti me  drejtues shtetasin SH.H, ka aksidentuar këmbësoren, TH.M, 64 vjeçe , e cila u dërgua menjëherë në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekeve.

Shërbimet e Policisë Rrugore dhe grupi hetimor  ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për  sqarimin e  rrethanave të ngjarjes dhe  përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01072883605957
array(1) { ["section"]=> string(67) "aksident-i-rende-ne-kombinat-makina-perplas-nje-grua-detajet-192897" }