Aksident i rëndë në Kosovë, drejtuesi i traktorit goditet nga rimorkio, humb jetën në spital

Publikuar tek: rajon, më 14:45 20-10-2019 Aksident i rëndë në Kosovë, drejtuesi i traktorit goditet nga rimorkio, humb jetën në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Suharekë të Kosovës.

Mësohet se një person ka humbur jetën teksa është goditur nga rimorkio e traktorit.

Drejtuesi i traktorit fillimisht mbeti i plagosur, por për shkak të plagëve të marra nuk arriti të mbijetojë.

Policia dhe grupi hetimor po kryejnë hetimet për të përcaktuar shkakun e ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021377086639404
array(1) { ["section"]=> string(97) "aksident-i-rende-ne-kosove-drejtuesi-i-traktorit-goditet-nga-rimorkio-humb-jeten-ne-spital-182795" }