Aksident i rëndë në Ksamil, makina përplas dy persona me motor, në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:01 31-08-2017 Aksident i rëndë në Ksamil, makina përplas dy persona me motor, në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ksamil, ku një automjet ka përplasur motorçikletën me dy persona.

Nga përplasja është plagosur rëndë drejtuesi i motorit dhe pasagjeri ndërsa nuk bëhet i ditur identiteti i tyre.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë rethanave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shi i rrëmyeshëm…? Hidhini një sy motit në ditën e parë të shtatori
Riaktivizohet zjarri në malin e Taraboshit, rrezikohen antenat e televizoneve »
Article Logic
Execution time: 0.010648012161255
array(1) { ["section"]=> string(87) "aksident-i-rende-ne-ksamil-makina-perplas-dy-persona-me-motor-ne-gjendje-te-rende-90800" }