Aksident i rëndë në Laç-Mamurras, plagosen tre persona

Publikuar tek: aktualitet, më 17:44 15-12-2019 Aksident i rëndë në Laç-Mamurras, plagosen tre persona Foto ilustruese

Tre persona kanë mbetur të plagosur nga një aksident i ndodhur pak më parë në aksin rrugor Laç-Mamurras.

Raportohet se dy automjete, një “Benz” dhe një “Volkswagen” janë përplasur “kokë më kokë”. Forca të policisë kanë mbërritur drejt vendit të ngjarjes. (Vijon...)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032850027084351
array(1) { ["section"]=> string(60) "aksident-i-rende-ne-lac-mamurras-plagosen-tre-persona-189480" }