Aksident i rëndë në Levan, plagosen tre gra (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:47 19-03-2018 Aksident i rëndë në Levan, plagosen tre gra (EMRAT) Foto ilustruese

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në Levan të Fierit, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Sipas Balkanweb, në aksident janë përfshirë një automjet tip ‘Ford’ dhe një veturë tjetër, duke mbetur të plagosura tre gra.

Të plagosurat të identifikuara si Enrieta Mahilaj, Mirushe Bullaj dhe Mane Bullaj janë dërguar drejt spitalit jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për rrethanat e aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bllokimi i akteve të pronësisë, i gjithë BREGDETI në DORË të qeverisë
Mbyti italianen me qese, I RIU nga Fieri doli sot në gjykatë, ja dëshmia e gruas që e fundosi (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010335922241211
array(1) { ["section"]=> string(55) "aksident-i-rende-ne-levan-plagosen-tre-gra-emrat-113810" }