Aksident i rëndë në Lezhë, plagosen 5 ANËTARË të një familje

Publikuar tek: aktualitet, më 09:50 18-07-2019 Aksident i rëndë në Lezhë, plagosen 5 ANËTARË të një familje Ilsutruese

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Lezhë orët e para të mëngjesit të sotëm.

Mësohet se nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 5 persona, anëtarë të një familje.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të urës së Milotit rreth orës 02:00 të mëngjesit, ku janë përplasur dy automjete.

Sakaq, mesohet se dy nga të plagosurit janë në gjendje të rëndë shëndetëore për shkak të plagëve të marra, dhe për pasojë janë dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017218112945557
array(1) { ["section"]=> string(66) "aksident-i-rende-ne-lezhe-plagosen-5-anetare-te-nje-familje-172578" }