Aksident i rëndë në mes të Kavajës, makina përplas për vdekje drejtuesin e biçikletës

Publikuar tek: aktualitet, më 19:54 12-02-2019 Aksident i rëndë në mes të Kavajës, makina përplas për vdekje drejtuesin e biçikletës Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Kavajës.

Mësohet se në afërsi të Prokurorisë së këtij qyteti, një mjet ka përplasur për vdekje një person i cili ka qenë duke drejtuar biçikletën, ndërkohë që identiteti i viktimës ende nuk bëhet i ditur.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të plota.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0047249794006348
array(1) { ["section"]=> string(91) "aksident-i-rende-ne-mes-te-kavajes-makina-perplas-per-vdekje-drejtuesin-e-bicikletes-152536" }