Aksident i rëndë në Mirditë/ Makina del nga rruga, humbet jetën drejtuesi

Publikuar tek: aktualitet, më 14:15 02-12-2019 Aksident i rëndë në Mirditë/ Makina del nga rruga, humbet jetën drejtuesi Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Mashtërkor, Orosh te Mirditës.

Mësohet se një automjet tip ‘Fuoristradë ML’, ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe është duke punuar për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Informacioni i Policisë:

Rreth orës 13:00, në fshatin Mashtërkor, Orosh, Mirditë automjeti tip “Fuoristradë ML” , ka dalë nga rruga , ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, ende i pa identifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit të aksidentuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03150200843811
array(1) { ["section"]=> string(78) "aksident-i-rende-ne-mirdite-makina-del-nga-rruga-humbet-jeten-drejtuesi-188130" }