Aksident i rëndë në panaja të Vlorës (Foto nga vendngjarja)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:04 04-07-2015 Aksident i rëndë në panaja të Vlorës (Foto nga vendngjarja) Foto nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Panaja të Vlorës ku një mjet si pasojë e shpejtësisë ka dalë nga rruga.

Për momentin nuk raportohen viktima ndërsa në vendngjarje janë drejtues të tjerë automjetesh të cilët kanë ndaluar për të dhënë ndihmën e parë si dhe janë njoftuar shërbimet e policisë dhe ambulancës. Dëmet materiale shkaktuar makinës janë të konsiderueshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pajtim Kasami ‘trondit’’ sërish, tani me Kylie Minoug dhe Natalie Imbruglia (FOTO)
Ambasada Çeke reagon: Vrasja e turistëve rast i izoluar. Ministria e Jashtme çeke: Rasti po hetohet si krim »
Article Logic
Execution time: 0.011401891708374
array(1) { ["section"]=> string(63) "aksident-i-rende-ne-panaja-te-vlores-foto-nga-vendngjarja-15330" }