Aksident i rëndë në Pogradec, dy të plagosur rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:56 16-02-2017 Aksident i rëndë në Pogradec, dy të plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Lin- Pogradec dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë 2 persona.

Ende nuk dihet identiteti i të plagosurve, por menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë. Ndërkohë bëhet me dije se të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital, por ende nuk gjendja shëndetësore e tyre.

pg1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti shqiptar denoncon klinikat private në Shqipëri: Janë kthyer në qendra vrasëse me pagesë (Foto)
Aksident pranë kompleksit “Dinamo”, përplaset makina luksoze me motorrin (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011101007461548
array(1) { ["section"]=> string(55) "aksident-i-rende-ne-pogradec-dy-te-plagosur-rende-68941" }