Aksident i rëndë në Prrenjas, përplaset familja që po udhëtonte me makinë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:22 07-01-2018 Aksident i rëndë në Prrenjas, përplaset familja që po udhëtonte me makinë

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë pranë fshatit Pishkash në Prrenjas.

Dëshmitarët kanë thënë për Newsbomb.al se një makinë tip “Ford Focus” ka dalë nga rruga dhe për pasojë janë plagosur personat që ndodheshin në mjet, pjesëtarë të një familje.

Gjendja e tyre shëndetësore nuk dihet ende. Sakaq, forcat e policisë dhe ambulanca janë parë të mbërrijnë në vendngjarje.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia dhe lagështia në rrugë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sa të lumtur dhe optimist janë shqiptarët? Do habiteni nga rezultatet e studimit të Gallup
Vijon aksioni i bluve të Vlorës, gjendet ngarkesa e kanabisit që do transportohej me gomonen e malazezëve (Detaje) »
Article Logic
Execution time: 0.010835886001587
array(1) { ["section"]=> string(79) "aksident-i-rende-ne-prrenjas-perplaset-familja-qe-po-udhetonte-me-makine-105772" }