Aksident i rëndë në qendër të Elbasanit, makina përplas kalimtaren, dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 19:28 30-08-2020 Aksident i rëndë në qendër të Elbasanit, makina përplas kalimtaren, dërgohet me urgjencë në spital Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Elbasanit, ku një makinë ka goditur një kalimtare.

Raportohet se kalimtarja e plagosur është dërguar në gjendje të rëndë në spital.

Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kthimi i pushuesve nga zonat bregdetare, policia 'mbyt' me gjoba shoferët që nuk respektojnë rregullat e qarkullimit (VIDEO-DETAJE)
Mbi 300 shqiptarë të bllokuar në Kapshticë: Do e kalojmë natën jashtë, nuk kemi as çfarë të hamë »
Article Logic
Execution time: 0.015760183334351
array(1) { ["section"]=> string(103) "aksident-i-rende-ne-qender-te-elbasanit-makina-perplas-kalimtaren-dergohet-me-urgjence-ne-spital-218699" }