Aksident i rëndë në qendër të Tiranës: Motori përplas biçiklistin, i riu i gjakosur shtrirë përtokë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:04 25-01-2018 Aksident i rëndë në qendër të Tiranës: Motori përplas biçiklistin, i riu i gjakosur shtrirë përtokë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Tiranës ku një motor është përplasur me një biçikletë.

Për pasojë drejtuesi i biçikletës, ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur pranë derës së godinës së ministrisë së Brendshme ndërsa forcat e policisë dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

Të riut, të gjakosur e shtrirë përtokë, fillimisht i është dhënë ndihma nga kalimtarët deri në mbërritjen e ambulancës për ndihmë të specializuar. Për shkaqet e këtij aksidenti po punon grupi i hetimit.

qender.png

akside.png

aaaaa.png

aksideeeeee.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013079166412354
array(1) { ["section"]=> string(104) "aksident-i-rende-ne-qender-te-tiranes-motori-perplas-biciklistin-i-riu-i-gjakosur-shtrire-pertoke-107908" }