Aksident i rëndë në "Rrugën e Kombit", plagosen 4 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 14:37 20-04-2017 Aksident i rëndë në

Një aksident i përgjakshëm ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Rrëshen-Thrirrë, nga ku kanë mbetur të plagosur drejtuesi i automjetit dhe 3 pasagjerë.

Automjeti tip “Volskwagen” me drejtuese shtetasen S.K është përplasur me një kamion me drejtues shtetasin S.P banues në Mirditë. Si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur të plagosur drejtuesit e automjeteve dhe 3 pasagjerët, por nuk ka asnjë viktimë. Grupi hetimor vazhdon hetimet e mëtejshme për zbardhjen e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Operacion i koduar antidroge në Shkodër, arrestohen 2 djem të rinj, në kërkim një tjetër (EMRAT)
“Benzi” përplaset keq me “Fouristradën”, plagoset 30 vjeçari, punonjësi i TAP (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.010757207870483
array(1) { ["section"]=> string(60) "aksident-i-rende-ne-rrugen-e-kombit-plagosen-4-persona-75825" }