Aksident i rëndë në rrugën e Rinasit, makinat përplasen "kokë më kokë", dyndet policia (FOTOT NGA VENDNGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:34 10-09-2017 Aksident i rëndë në rrugën e Rinasit, makinat përplasen

Një aksident sapo ka ndodhur në Rinas ku dy mjete janë përplasur me njëri tjetrin duke shkaktuar dëmtime të rënda.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Rinas-Milot dhe nuk dihet ende nëse përplasja ka shkaktuar viktima dhe sa persona ndodheshin në automjete.

Si pasojë e aksidentit gjendja e trafikut paraqitet e bllokuar.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëhere forcat e policisë dhe po verifikojne shkaqet dhe rrethanat e aksidentit rrugor.

aksident5logo.jpg

aksidentlogo.jpg

 

aksident4logo_copy.jpg

 

 aksident2logo.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kërcënoi më armë dy persona, policia i vë prangat të shumëkërkuarit
Durrës, një person gjendet i vdekur në një dhomë hoteli »
Article Logic
Execution time: 0.012845039367676
array(1) { ["section"]=> string(110) "aksident-i-rende-ne-rrugen-e-rinasit-makinat-perplasen-koke-me-koke-dyndet-policia-fotot-nga-vendngjarja-91824" }