Aksident i rëndë në Shijak, një i vdekur dhe një i plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 17:35 10-10-2019 Aksident i rëndë në Shijak, një i vdekur dhe një i plagosur Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në fshatin Gjepalaj të Shijakut. 

Mësohet se janë përplasur dy automjete njëra me tjetrën.

Si pasojë ka mbetur i vdekur njëri prej drejtuesve të mjeteve dhe i plagosur rëndë drejtuesi i mjetit tjetër. Ky i fundit është dërguar me urgjencë në spital. 

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20087003707886
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksident-i-rende-ne-shijak-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-181536" }